Ottelut 2021

pvm

klo

sarjanimi

kotinimi

vierasnimi

kenttanimi

22.5.2021

11:00:00

T13 Ykkönen

Yllätys

STPS

Joensuu, Rantakylä LH TN2

22.5.2021

12:30:00

P11

PEPO/Violetti

STPS

Sammonlahti TN 2

22.5.2021

13:15:00

T14 Liiga Pohjoinen

JyPK

STPS/YlY YJ

Ylämylly, Paloaukean TN

22.5.2021

13:30:00

P11

STPS

PEPO 11

Sammonlahti TN 2

22.5.2021

14:00:00

T13 Ykkönen

STPS

FC Hertta/2

Joensuu, Rantakylä LH TN2

22.5.2021

14:00:00

P15 Ykkönen

STPS

JJK-j Red

Kesämaa Areena TN

23.5.2021

10:30:00

P9

MP/Sininen

STPS

Hänninkenttä TN 1 A

23.5.2021

11:30:00

P9

STPS

PEPO/Lila

Hänninkenttä TN 1 A

23.5.2021

15:30:00

P11

MP/Valkoinen

STPS/Haaste

Hänninkenttä TN 1

23.5.2021

16:00:00

P15 Ykkönen

STPS

KuPS/Haaste

Kesämaa Areena TN

23.5.2021

16:45:00

P11

STPS/Haaste

MP 11

Hänninkenttä TN 1

25.5.2021

18:30:00

P12 Kakkonen

SiU

STPS/Anttola

Simpele KK TN 1

28.5.2021

19:00:00

P13 Kolmonen

FC LaPa

STPS

Amis TN 1

28.5.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

STPS

OViesti

Kesämaa Areena TN

29.5.2021

11:00:00

T12 Kakkonen

Klubi-36

STPS

Kisapuisto TN 2

29.5.2021

13:45:00

T12 Kakkonen

STPS

WJK

Kisapuisto TN 2

29.5.2021

14:00:00

T15 Ykkönen

Huima

STPS

Äänekoski KK N

30.5.2021

12:00:00

P9

Kultsu/Musta

STPS

Sammonlahti TN 1 B

30.5.2021

13:00:00

P12 Kakkonen

Ri-Pa

STPS

Ristiina UK N 1

30.5.2021

13:00:00

P9

STPS

PEPO/Lila

Sammonlahti TN 1 B

30.5.2021

16:00:00

Naisten Kolmonen

JyPK/3

STPS

Jyväskylä, Palokka TN

30.5.2021

17:15:00

P15 Ykkönen

STPS

FCV/Team LKP YJ

Kesämaa Areena TN

31.5.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS/Anttola

LAUTP 10

Kesämaa Areena TN 1

1.6.2021

18:30:00

P10

MP

STPS

Hänninkenttä TN 1

1.6.2021

19:30:00

P10

STPS

FC LaPa

Hänninkenttä TN 1

4.6.2021

18:30:00

P11

MP/Valkoinen

STPS/Anttola

Hänninkenttä TN 2

4.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS

FC LaPa

Kesämaa Areena TN 1

4.6.2021

19:45:00

P11

STPS/Anttola

MP 11

Hänninkenttä TN 2

5.6.2021

17:00:00

Miesten Vitonen

Lappee JK/FC LaPa

STPS

Sammonlahti N

6.6.2021

13:00:00

P11

STPS

PeKa

Hänninkenttä TN 2

6.6.2021

13:15:00

P11

FC KTP junioit/Vihreä

STPS/Haaste

Sammonlahti TN 1

6.6.2021

14:15:00

P11

IPS/Punainen

STPS

Hänninkenttä TN 1

6.6.2021

14:30:00

P11

STPS/Haaste

PEPO/Keltainen

Sammonlahti TN 1

6.6.2021

16:00:00

T15 Ykkönen

FC Siili/2 YJ

STPS

Siilinjärvi, Ahmon TN

7.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS

PEPO T08

Kesämaa Areena TN 1

7.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

MP/Valkoinen

STPS/Anttola

Mikkeli Ravirata 4 N

7.6.2021

19:30:00

Naisten Kolmonen

PU-62

STPS

Hänninkenttä TN

8.6.2021

18:30:00

P10

STPS

PEPO

Lauritsala UK TN 2

8.6.2021

19:15:00

P15 Ykkönen

PEPO/IPS YJ

STPS

Sammonlahti N

8.6.2021

19:30:00

P10

MP

STPS

Lauritsala UK TN 1

10.6.2021

18:30:00

P9

LAUTP

STPS

Lauritsala UK TN 1 A

10.6.2021

19:00:00

T15 Ykkönen

FC Hertta 07

STPS

Joensuu, Mehtimäki TN

10.6.2021

19:00:00

P13 Kolmonen

STPS

LAUTP T06

Kesämaa Areena TN 1

10.6.2021

19:30:00

P9

STPS

PaU

Lauritsala UK TN 1 A

11.6.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

STPS

TaiKi/Liry

Kesämaa Areena TN

12.6.2021

13:00:00

P11

STPS

LAUTP

Kesämaa Areena TN 1

12.6.2021

14:15:00

P11

LAUTP 11

STPS

Kesämaa Areena TN 2

12.6.2021

17:00:00

T14 Liiga Pohjoinen

STPS/YlY YJ

FC Sport-j/IK YJ

Elisa Stadion, Vaasa

13.6.2021

11:00:00

T12 Kakkonen

STPS

FC Siili 10

Kesämaa Areena TN 1

13.6.2021

12:00:00

T14 Liiga Pohjoinen

WFA/VIFK YJ

STPS/YlY YJ

Elisa Stadion, Vaasa

13.6.2021

12:00:00

T13 Ykkönen

Klubi-36 YJ

STPS

Iisalmi, Sankariniemi N 1

13.6.2021

12:00:00

P15 8v8

STPS/Musta

JoPS

Riistavesi, Vartiala N 2

13.6.2021

13:15:00

P15 8v8

FC Pogosta

STPS/Musta

Riistavesi, Vartiala N 1

13.6.2021

13:45:00

T12 Kakkonen

FC Siili/2

STPS

Kesämaa Areena TN 2

13.6.2021

14:00:00

P11

PEPO/Keltainen

STPS/Anttola

Urheilukeskus juniorikenttä 2 TN

13.6.2021

14:45:00

T13 Ykkönen

STPS

FC Siili

Iisalmi, Sankariniemi N 1

13.6.2021

15:00:00

P11

STPS/Anttola

FC KTP junioit/Vihreä

Urheilukeskus juniorikenttä 2 TN

14.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS/Anttola

PEPO/Violetti

Kesämaa Areena TN 1

15.6.2021

19:00:00

P10

STPS

FC LaPa

Kesämaa Areena TN 1

15.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

PEPO/Keltainen

STPS

Sammonlahti TN 2

15.6.2021

20:00:00

P10

PaU

STPS

Kesämaa Areena TN 2

17.6.2021

18:30:00

T15 Ykkönen

STPS

Yllätys

Kesämaa Areena TN

17.6.2021

19:00:00

P13 Kolmonen

RPS YJ/2

STPS

Ruokolahti UK N 1

18.6.2021

18:30:00

P11

STPS/Anttola

KJP/2

Kalevankangas TN 2

18.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS/Anttola

PEPO T08

Kesämaa Areena TN 1

18.6.2021

19:30:00

P11

FC KTP juniorit/Valkoinen

STPS/Anttola

Kalevankangas TN 1

19.6.2021

11:00:00

T13 Ykkönen

STPS

KuPS/Keltainen

Kesämaa Areena TN 1

19.6.2021

11:00:00

P12 Kakkonen

PEPO/Violetti

STPS

Sammonlahti TN 2

19.6.2021

11:30:00

P11

STPS/Haaste

IPS/Musta

Kesämaa Areena TN 2

19.6.2021

14:00:00

T13 Ykkönen

KuPS/Keltainen

STPS

Kesämaa Areena TN 1

19.6.2021

14:00:00

P11

Kultsu/Punainen

STPS/Haaste

Kesämaa Areena TN 2

19.6.2021

16:00:00

Miesten Vitonen

STPS

LuPo

Kesämaa Areena TN

19.6.2021

16:00:00

T14 Liiga Pohjoinen

STPS/YlY YJ

Lappi United/YJ

Kuopio, Litmasen TN

20.6.2021

12:00:00

P15 8v8

STPS/Musta

AC BARCA

Kesämaa Areena TN 1

20.6.2021

12:00:00

T14 Liiga Pohjoinen

ONS

STPS/YlY YJ

Kuopio, Keskuskentän Jalkapallostadion TN

20.6.2021

12:15:00

T12 Kakkonen

PaRi/2

STPS

Jyväskylä, Vehkalampi TN

20.6.2021

13:15:00

P15 8v8

FC Pogosta

STPS/Musta

Kesämaa Areena TN 2

20.6.2021

14:30:00

P11

KJP

STPS

Sarkola TN 8A

20.6.2021

15:40:00

P11

STPS

FC LaPa/TaiKi YJ

Sarkola TN 8A

20.6.2021

16:00:00

T12 Kakkonen

STPS

JyPK 10

Jyväskylä, Vehkalampi TN

20.6.2021

17:30:00

Naisten Kolmonen

KJP

STPS

KSOY Stadion TN

21.6.2021

17:30:00

P12 Kakkonen

STPS

STPS/Anttola

Kesämaa Areena TN 1

22.6.2021

18:30:00

P9

STPS

PEPO/Violetti

Kesämaa Areena TN 1 A

22.6.2021

19:30:00

P9

KuP

STPS

Kesämaa Areena TN 1 B

23.6.2021

19:45:00

T14 Liiga Pohjoinen

KuPS

STPS/YlY YJ

Lippumäki Ylipainehalli TN

28.6.2021

19:00:00

T12 Kakkonen

PU-62

STPS

Kalevankangas TN 1

28.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS/Anttola

FC LaPa

Kesämaa Areena TN 1

28.6.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

LAUTP 10

STPS

Lauritsala UK TN 1

29.6.2021

18:30:00

P13 Kolmonen

STPS

RPS/IPS T07 YJ

Kesämaa Areena TN 1

30.6.2021

19:00:00

Naisten Kolmonen

STPS

PU-62

Kesämaa Areena TN

1.7.2021

19:00:00

P13 Kolmonen

STPS

PEPO/Keltainen

Kesämaa Areena TN 1

3.7.2021

11:30:00

T13 Ykkönen

STPS

FC Hertta/2

Kesämaa Areena TN 1

3.7.2021

12:00:00

P15 8v8

JoPS

STPS/Musta

Joensuu, Koillispuisto TN 1

3.7.2021

13:15:00

P15 8v8

STPS/Musta

AC BARCA

Joensuu, Koillispuisto TN 1

3.7.2021

14:00:00

Miesten Vitonen

MäJä

STPS

Mäntyharju UP N

3.7.2021

15:00:00

T13 Ykkönen

Yllätys

STPS

Kesämaa Areena TN 2

3.7.2021

19:00:00

T14 Liiga Pohjoinen

Kronoby YJ

STPS/YlY YJ

Kokkola, Santahaka 1

4.7.2021

13:00:00

Naisten Kolmonen

STPS

PaRi

Kesämaa Areena TN

4.7.2021

13:00:00

T14 Liiga Pohjoinen

STPS/YlY YJ

KPV

Kokkola, Santahaka 2

4.7.2021

13:30:00

P11

FC KTP juniorit/Valkoinen

STPS/Haaste

Sarkola TN 8A

4.7.2021

14:40:00

P11

STPS/Haaste

KJP/2

Sarkola TN 8A

5.7.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

STPS

MP/Valkoinen

Kesämaa Areena TN 1

5.7.2021

19:00:00

P12 Kakkonen

Ri-Pa

STPS/Anttola

Ristiina UK N 1

6.7.2021

18:30:00

P10

STPS

LAUTP

Harjulinna UK N A2

6.7.2021

18:30:00

P15 Ykkönen

JIPPO-j YJ

STPS

Joensuu, Mehtimäki TN

6.7.2021

19:30:00

P10

IPS

STPS

Harjulinna UK N A1

7.7.2021

19:00:00

P11

STPS/Anttola

SiU

Kesämaa Areena TN 1

7.7.2021

19:00:00

P13 Kolmonen

IPS/2

STPS

Ukonniemi TN 1

7.7.2021

20:15:00

P11

TaiKi/LaPa YJ/2

STPS/Anttola

Kesämaa Areena TN 2

9.7.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

STPS

FC Potkupallo

Kesämaa Areena TN

10.7.2021

13:00:00

P11

STPS

Kultsu

Hänninkenttä TN 2

10.7.2021

14:00:00

T15 Ykkönen

LaPa-95 YJ/2

STPS

Lapinlahti, Valio-Areena N

10.7.2021

14:15:00

P11

FC KTP juniorit

STPS

Hänninkenttä TN 1

11.7.2021

12:00:00

P12 Kakkonen

PEPO/Keltainen

STPS/Anttola

Sammonlahti TN 1

11.7.2021

15:00:00

T15 Ykkönen

STPS

FC Siili YJ

Kesämaa Areena TN

13.7.2021

19:00:00

Naisten Kolmonen

PEPO

STPS

Sammonlahti N

17.7.2021

13:00:00

Naisten Kolmonen

STPS

JyPK/3

Kesämaa Areena TN

23.7.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

SiU/RPS

STPS

Simpele KK N

30.7.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

STPS

SiU/RPS

Kesämaa Areena TN

31.7.2021

12:00:00

P15 8v8

FC Pogosta

STPS/Musta

Ilomantsi, Jalkapallokenttä N 1

31.7.2021

13:00:00

Naisten Kolmonen

STPS

KJP

Kesämaa Areena TN

31.7.2021

13:15:00

P15 8v8

STPS/Musta

AC BARCA

Ilomantsi, Jalkapallokenttä N 1

5.8.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

OViesti

STPS

Mikkeli Rantakylä N

8.8.2021

16:00:00

Naisten Kolmonen

PaRi

STPS

Jyväskylä, Palokka TN

13.8.2021

19:00:00

Miesten Vitonen

STPS

Lappee JK/FC LaPa

Kesämaa Areena TN

14.8.2021

12:00:00

P15 8v8

STPS/Musta

JoPS

Riistavesi, Vartiala N 2

14.8.2021

13:15:00

P15 8v8

FC Pogosta

STPS/Musta

Riistavesi, Vartiala N 1

15.8.2021

13:00:00

Naisten Kolmonen

STPS

PEPO

Kesämaa Areena TN

21.8.2021

14:00:00

Miesten Vitonen

TaiKi/Liry

STPS

Saimaanharju UK N

28.8.2021

12:00:00

P15 8v8

JoPS

STPS/Musta

Joensuu, Mehtimäki TN 1

28.8.2021

13:15:00

P15 8v8

STPS/Musta

AC BARCA

Joensuu, Mehtimäki TN 1

28.8.2021

14:00:00

Miesten Vitonen

LuPo

STPS

Taavetti UK N

4.9.2021

14:00:00

Miesten Vitonen

STPS

MäJä

Kesämaa Areena TN

11.9.2021

14:00:00

Miesten Vitonen

FC Potkupallo

STPS

Kimpinen alakenttä N